Skup aut Poznań Oferta Godziny Pracy Skup aut powypadkowych FAQ Skup aut Wielkopolska Kontakt Lokalizacja

Zgłoś samochód do skupu aut

Prześlij zdjęcia samochodu i krótki opis oferta sprzedaży auta

 oferty kupna samochodów Poznań

Red Car Marcin Zasada - POZNAŃ

Skupujemy auta używane, pojazdy po stłuczkach, samochody osobowe i dostawcze, uszkodzone, stare automobile, auta przeznaczone do kasacji, powypadkowe. Wszystkie modele: Audi, BMW, Opel, Ford, Nissan, Mitsubishi, Honda, Peugeot, Renault, Cadilac, Mercedes, Volvo, Saab, Subaru, Seat i inne. Płacimy gotówką od 50 zł do 50 tyś. zł ( w zależności od stanu ). Jeśli masz takie auto do sprzedaży i chcesz je szybko spieniężyć - Zadzwoń do nas: tel kom. 507-33-46-33

Masz do zaproponowania auto do skupu?
Prześlij nam zdjęcia ( możesz załączyć jednorazowo kilka zdjęć ) oraz dane do kontaktu - oddzwonimy z propozycją naszej ceny za auto
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz swój adres e-mail:

Wpisz proponowaną cenę auta:


Przeciągnij pliki zdjęć tutaj Dodaj zdjęcia z katalogu
Po otrzymaniu oferty w imieniu skupu skontakuje się z Tobą telefonicznie nasz przedstawiciel i zaproponuje przybliżoną cenę za pojazd lub umówi się na wycenę auta.

Gwarantujemy realną wycenę wartości, zawarcie umowy kupna-sprzedaży, zapłatę w gotówce, odbiór samochodu, załatwienie kwestii ubezpieczenia i wyrejestrowania, ewentualnie wypis z rejestru pojazdów po złomowaniu.

 

 • Przebieg transakcji

  Etap 1. Pierwszy kontakt - telefoniczny lub poprzez formularz zgłoszenia Podczas rozmowy warto znać podstawowe informacje o aucie, takie jak: marka i model, rok produkcji, czy jest to auto salonowe czy sprowadzane, czy ma historię powypadkową, czy wymaga obecnie napraw mechanicznych bądź blacharskich itp. i czy posiada książkę serwisową

  Etap 2. W przypadku obustronnego zainteresowania umawiamy się na spotkanie. Data i godzina zależy od Klienta. Miejsce również, jednakże ze względów bezpieczeństwa Klienta i swojego nie umawiamy się na stacjach benzynowych, w centrach handlowych itp. Preferujemy miejsce zamieszkania lub miejsce pracy możliwość również podjechania do naszej firmy w Robakowie Zawsze odwozimy Klienta po transakcji .

  Etap 3. Dochodzi do spotkania i oględzin samochodu. Zazwyczaj nie trwają one dłużej niż 10 minut. Jeśli cena jest dla nas odpowiednia do stanu auta, dochodzi do transakcji. W przeciwnym wypadku proponujemy klientowi kwotę za która możemy odkupić pojazd.Kontrahent nie ponosi kosztów za nasz przyjazd.

  Etap 4. Gdy cena odkupu jest już uzgodniona zostaje spisana umowa KUPNA-SPRZEDAŻY. Dodatkowo na życzenie możemy sporządzić wypowiedzenie polisy OC, dzięki czemu klient dostanie zwrot pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej za pozostały okres ubezpieczenia. Za auto możemy zapłacić gotówką lub na życzenie Klienta wpłacić na konto przelewem w oddziale banku.

  Etap 5. Transakcja zakończona - klient ma gotówkę i nie ma już problemu w postaci samochodu. Dla nas bardzo ważna jest również opinia klientów oraz polecenia - każda osoba polecająca, dzięki której kupiliśmy kolejne auto, może spodziewać się miłego upominku.

  Telefon: 507-33-46-33
   
  redcar127@wp.pl

 


prześlij zdjęcia auta

Zobacz też:


Tagi

oferta sprzedaży auta oferty kupna samochodów poznań zdjęcia aut do kasacji poznań autoskup