Skup aut Poznań Oferta Godziny Pracy Skup aut powypadkowych FAQ Skup aut Wielkopolska Kontakt Lokalizacja

Mitsubishi Colt 1.3 zgłoszone do skupu 10.2020r

Przykładowe zgłoszenie Mitsubishi Colt do naszego

Dzisiaj na karty naszej motoryzacyjnej witryny trafia Mitsubishi Colt 1.3. Auto zgłoszone do nas w październiku 2020r. O tych markach ( Mitsu ) a szczególnie modelach Colt mówi się, że są kultowe, auta z duszą. Prawda jest taka, że gdyby przekładki karoserii były tanie to modele Colt-a jeździły by po 40 lat. Całość systemów napędowych, zawieszenia są skonstruowane doskonale, w stylu japońskich auto-konstrukcji z lat 90-tych. Tam nic się nie psuje. Rdzewieje tylko tzw. buda i układ wydechowy. 

Auto jest 5 miejscowe, 3 drzwiowe, pojemność silnika 1.3 co przy mocy 86 KM daje spalanie benzyny w granicach 4.5 l/ 100 km. Wnętrze jest dosyć przestronne jak na tak małe auto, siedzenia średnio wygodne przydłuższych podróżach. Bez wątpienia oddanie tak wdzięcznego pojazdu do skupu aut nie było łatwe. Jednak sprzedaż pojazdu w tym stanie w Poznaniu, gdzie stan techniczny i wizualny samochodów jest raczej ogólnie wysoki - nie ebyła możliwa.

Spore połacie karoserii są pokryte rdzą, a podwozie jest kompletnie skorodowane. O ile samo autko ze względu na swoje właściwości jezdne i niezawodność było by warte koło 2500 zł, o tyle ze względu na rdzę, niestety nie przejdzie przeglądów technicznych i trzeba będzie oddać je na złóm lub na części.

 

Kultowe Mitsu w naszym skupie aut

prześlij zdjęcia auta

Zgłoszenie formularz on-line

Zobacz też:


Tagi