Skup aut Poznań Oferta Godziny Pracy Skup aut powypadkowych FAQ Skup aut Wielkopolska Kontakt Lokalizacja

Naprawa starego auta czy skup

Kupujemy używane, uszkodzone, stare pojazdy, o

Nie chcesz naprawiać starego, niesprawnego auta? Nie Ty jeden. Wielu właścicieli starych, używanych samochodów staje przed wyborem opcji serwisowania auta lub opcji jego odsprzedaży. Kalkulacja kosztów zakupu części, nowego silnika, wymiany zużytego sprzęgła, ceny za konserwację przeciwkorozyjną nadwozia, naprawy blacharskie oraz koszty usług mechaników samochodowych, zbliża zdecydowanie do wyboru opcji sprzedaży pojazdu. Namawiamy do skorzystania z naszych usług handlowych w ramach skupu aut - kupimy auto w 30 minut. Zaoferujemy akceptowalną kwotę adekwatnie do wartości rynkowej auta z uwzględnieniem jego przebiegu, stanu technicznego, stanu blacharskiego nadwozia. 

najlepszy skup samochodów Poznań
tel. 507 33 46 33

Ze względu na nasze ponad 20 letnie, skupowe doświadczenie, wiedzę o tym na co mogą się przydać nawet bardzo stare, uszkodzone, używane auta, jesteśmy w stanie wypłacić gotówką kwotę jakiej raczej nie zapłaci za auto prywatny nabywca ( mówimy tutaj o rocznikach aut 1997-2005 ). 

Ze względu na sytuację koronawirusową przed zgłoszeniem auta do sprzedaży prosimy o zapoznanie się z zaleceniami zabezpieczenia przeciw Covid-19 w skupie aut Red Car Poznań

W pewnych okolicznośćiach nie warto już naprawiać wiekowego auta lub pojazdu po wypadku. Koszty naprawy przekraczają bowiem jego wartość rynkową i najbardziej rozsądne jest poddanie auta ekologicznej utylizacji, złomowaniu, kasacji.

 


prześlij zdjęcia auta

Zgłoszenie formularz on-line

Zobacz też:


Tagi