Skup aut Poznań Oferta Godziny Pracy Skup aut powypadkowych FAQ Skup aut Wielkopolska Kontakt Lokalizacja

Dlaczego warto

Omijanie niedogodności przy sprzedaży używanych aut,

Jak łatwo się przekonać, nie jest łatwo sprzedać auto na wolnym rynku. Trudności związane z przeprowadzeniem sprzedaży, znalezienie prywatnego kupca na pojazd być może są mniej utrudnione w takim mieście jakim jest Poznań, ale znacznie uciążliwe w mniejszych miastach takich jak np. Swarzędz, Środa Wielkopolska, Wągrowiec. Podaż aut używanych w 2020 roku, w Wielkopolsce jest wzrastająca. Kupujących auta zaś ubywa. Właściciele samochodów, którzy zdecydowali się je zbyć w prywatne ręce stają przed czasochłonną scieżką sprzedaży.

Poznań -  najlepszy skup aut - Red Car

Każdy przedmiot w handlu, towar, ma swoją wartość oraz cenę oferowaną i cenę oczekiwaną. Próbując zbyć samochód możemy się podziewać na 100% że cena oferowana będzie niższa niż ta przez nas oczekiwana. Niestety nie jest to jedyna niedogodność z jaką spotyka się sprzedający. Oprócz tego, zaczynając od początku, należy ogłosić iż auto jest do sprzedania. Można to zrobić drukując i umieszczając kartkę z informacją, na szybach sprzedawanego auta, można rozesłać info przez social media po znajomych, można a nawet trzeba dać ogłoszenia na portalach aukcyjnych ( np na prowadzonym przez nas lokalnym motoryzacyjnym portalu ogłoszeniowym). Następnie sprzedawcę czeka przeprowadzanie licznych rozmów, odpowiadanie na szczegołowe pytania o stan techniczny, przebieg, stłuczki, naprawy i ukryte wady  auta. Tutaj oprócz inwestycji w czas trzeba zainwestować w pokłady cierpliwości ponieważ od tego, czy wstępna rzmowa przez telefon będzie ok, zależy to czy potencjalny nabywca umówi się na spotkanie w celu obejrzenia pojazdu. 

Już po kilku wizytach oglądaczy lub handlarzy może być tak, że będziecie Państwo chcieli skorzystać z naszego skupu aut. Nie mniej jednak jeśli przebrniecie przez etap spotkań i oglądania, wyłoni się chętny do zakupu - przejdziecie do etapu negocjacji ceny. Na tym etapie można się często przekonać, jak kreatywni potrafią być chętni na auto w kontekście wynajdywania usterek technicznych, obtarć karoserii, ognisk rdzy w podwoziu, niedziałajacych przycisków, wytartych foteli, wszystkiego co może obniżyć cenę oferowaną. 

Mając powyższe perypetie na względzie zachęcamy do oddania pojazdu do skupu aut. Warto zaoszczędzić kilka tygodni lub miesięcy cennego czasu, wydatków na sprzątanie i przygotowanie auta do prezentacji. Nasz poznański skup samochodów Red Car gwarantuje rzeczową wycenę wartości, adekwatną do cen rynkowych już w 20 minut od przesłania zdjęć przez formularz lub e-mail. Dodatkowo warto sprzedaż auto z zabezpieczeniem dobrej umowy ( a taką również gwarantujemy ) oraz warto odebrać gotówkę za sprzedany pojazd natychmiast po podpisaniu umowy. Nie zawracamy głowy naszym klientom długotrwałymi negocjacjami, poważnie podchodzimy do każdej oferty. Kupujemy auta osobowe, terenowe, suv-y, dostawcze, kampery, także te po stłuczkach i powypadkowe. Najwyższe ceny w naszym skupie aut płacimy za auta nowszych roczników, bezwypadkowe, z małym przebiegiem.


prześlij zdjęcia auta

Zgłoszenie formularz on-line

Zobacz też:


Tagi