Skup aut Poznań Oferta Godziny Pracy Skup aut powypadkowych FAQ Skup aut Wielkopolska Kontakt Lokalizacja

Jakie auta kupujemy chętniej i drożej.

Jak przygotować pojazd do sprzedaży auta

Ułatwieniem w realizacji całego kompletu działań w zakresie  kupna i sprzedaży auta jest przygotowanie etapów i przedmiotu trasakcji zarówno przez sprzedającego, jak i nas, czyli Red Car Poznań. O ile z racji przeprowadzenia tysięcy wycen wartości, i spotkań handlowych, rutynowo trzymamy wysoki poziom atencji do szczegółów, o tyle nasi klienci-właściele pojazdów już niekoniecznie. Oczywiście klient ma do tego prawo by nie być przygotowanym np. na możliwość sprawdzenia dowodu rejestracyjnego, posiadanie kompletu kluczyków itd. Jednak gotowość 100% serwisowania pytań dotyczących sprzedawanego auta znacząco ułatwia i przyspiesza finalizowanie transakcji.  

Red Car skup Poznań
kilka wskazówek przed zgłoszeniem auta:

Po pierwsze warto posprzątać wnętrze pojazdu i umyć karoserię. Będzie to niezbędne by wykonać serię zdjęć zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz ( uwzględniając takie szczegóły jak kierownica, kokpit, stan licznika na display-u, gałka zmiany biegów, głebokość bieżnika opon, stal felg lub alufelg, stan blacharki błotników, zbliżenia uszkodzeń karoserii, otarć lakieru, miejsc zardzewiałych).

Przygotowanie zdjęć około 20-30 zdjęć, najlepiej z dobrym oświetleniem słonecznym stanowi podstawowy pakiet sprzedającego. Dużo łatwiej wysłać je przez e-mail lub formularz, albo dodać ogłoszenie do skupu aut. Na podstawie zdjęć jesteśmy w stanie wycenić z 95% dokładnoscią Twoje auto! Nie musisz więc tracić czas na spotkania, prowadzić rozmowy i bezproduktywne negocjacje. Wysyłasz zdjęcia - po 5 min masz zaproponowaną cenę.

Druga kwestia. Jeśli już mamy okazję do zaprezentowania swojego auta w naturze, do testów i jazdy próbnej, zarezerwuj sobie czas by zbytni pośpiech nie zniweczył zainteresowania kupca. Uzupełnij paliwo i sprawdź działąnie akumulatora i rozrusznika. Problem z uruchomieniem auta położy sprzedaż całkowicie lu zdecydowanie wpłynie na obniżenie ceny. 

Chętniej kupujemy auta czyste, wysprzątane, dobrze negocjuje się wartość samochodu z właścicielem, któremu się nie spieszy, można spokojnie oglądnąć podwozie, karoserię, zużycie tapicerki, widzimy komplet dokumentów, kierowca dysponuje kompletem kluczyków, auto pali na 1 raz, i na starcie patrząc tylko na zdjęcia przesłane na e-mail można było poprawnie ocenić jego stan zewnętrzny oraz wszystkie wady i usterki widoczne bez jazdy testowej.

Sprzedaż auta bez straty - ceny Poznań 2020

prześlij zdjęcia auta

Zgłoszenie formularz on-line

Zobacz też:


Tagi