Skup aut Poznań Oferta Godziny Pracy Skup aut powypadkowych FAQ Skup aut Wielkopolska Kontakt Lokalizacja

Nasza misja - handel auto moto

Kupujemy auta taniej a sprzedajemy drożej,

Ponieważ lubimy kupować samochody i później je sprzedawać lub zagospodarowaywać w ramach ekologicznego recyclingu, już od ponad 20 lat prowadzimy  w Poznaniu nasz skup RedCar. Wierzymy i co więcej widzimy, że nasza praca jest sporym ułatwieniem, zwłaszcza dla indywidualnych klientów - właścicieli prywatnych aut. Nasza działalność to głównie handel w branży auto moto, z dodatkowymi usługami rzeczoznawstwa w zakresie ruchomości jakimi są pojazdy. Z tego powodu zasada, że kupujemy auto taniej a sprzedajemy drożej jest ekonomiczną podstawową regułą według jakiej działamy. Jednak zawsze stosujemy uczciwą wycenę pierwotną i umiarkowane marże na auto w odsprzedaży. 

Oprócz zysków finansowych stawiamy sobie niemal na równi jeszcze jeden ważny cel do osiągniecia: po-zyskujemy nowych klientów poprzez starych. Liczy się dla nas zadowolony klient, który sprzeda pojazd do naszego skupu, jego rzeczywiste przekonanie, że zaproponowana przez Red Car Poznań cena jest adekwatna i dzięki temu zaoszczędził swój czas. Taki klient poleca nas kolejnym. I to także jest naszą misją, tym razem marketingową.

Zapraszamy i polecamy nasz

skup aut Red Car

tel. 507 33-46-33

Więcej na temat obsługi i sposobu przeprowadzenia kupna-sprzedaży auta przez naszą firmę znajdziesz w skup aut w pytaniach i odpowiedziach tutaj

Jeśli masz zdjęcia samochodu ( mogą być nawet z telefonu komórkowego ), prześlij zdjęcia sprzedawanego auta przez formularz na tej stronie www. Odezwiemy się z dobrą ofertą w ciągu 20 minut.


prześlij zdjęcia auta

Zgłoszenie formularz on-line

Zobacz też:


Tagi